Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Niech żyje papier! 4!

30 września 2017 @ 11:00 - 1 października 2017 @ 19:00

Hej miłośnicy papieru! Już czwarty raz zapraszamy Was na Niech Żyje Papier! To święto dla zainteresowanych drukiem, papierowym designem i nowymi technologiami.

Na targach pojawią się najbardziej kreatywni spośród producentów artykułów papierniczych i piśmienniczych, grafików czy wystawców branżowych. To również całe 2 dni wypełnione wydarzeniami towarzyszącymi: warsztatami, dyskusjami, rozmowami z ekspertami w tej dziedzinie.

Dla kogo organizujemy to dwudniowe święto papieru? Dla osób, które kochają papier pod każdą postacią – prasy, książek, notesów, grafik, plakatów. Również dla tych, którzy na co dzień w duchu eko nie wahają się sięgać po nowe technologie.

Poprzednie edycje Niech Żyje Papier! stworzyły silną kilkutysięczną grupę papierowych maniaków, którą chcemy kolejny raz powiększyć.

Zapraszamy na panele dyskusyjne. O przyszłości reportażu będziemy rozmawiać z gośćmi zaproszonymi przez magazyn Non Fiction, którego premiera odbędzie się właśnie u nas! Spotkamy się z ekipą z galerii LETO, która obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Porozmawiamy także o młodej polskiej ilustracji, pretekstem będzie premiera kilku książek.

Kolejny raz organizujemy darmowe warsztaty. Zaprosiliśmy sprawdzonych, uwielbianych przez naszą publiczność prowadzących: dziewczyny z Hekla Studio: Paulina Oknińska i Monika Proniewska poprowadzą warsztat z kolażu, Oficyna Peryferie – z riso, a Magdalena Rukasz, czyli Dobrze się składa przeprowadzi Was przez sztukę składania lamp origami. Szykujemy też nowości i niespodzianki, o których będziemy informować na bieżąco tutaj.

Kontakt dla mediów:
Marta Mach
marta@zwyklezycie.pl

Kontakt dla wystawców:
Mateusz Bzówka
mateusz@zwyklezycie.pl

Szczegóły

Start:
30 września 2017 @ 11:00
Koniec:
1 października 2017 @ 19:00

Organizator

Zwykłe Życie
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/zwykle.zycie/

Miejsce

Państwowe Muzeum Etnograficzne
ul. Kredytowa 1
Warsaw, 00-056 PL
+ Google Map