Bez kategorii

Cześć!

„Non/fiction” to nowy niezależny magazyn reporterski, który co kwartał przybliży Wam jeden temat. Numer 1 poświęcimy szeroko pojętemu „głodowi”: od niedoboru żywności w Afryce po zaburzenia odżywiania w Polsce.

Publikujemy teksty świetnych młodych autorów: reportaże, wywiady, felietony. Współpracują z nami także utalentowani graficy, ilustratorzy oraz fotografowie z Polski i z zagranicy. Zależy nam na tym, żeby „Non/fiction” miało piękną oprawę graficzną i wychodziło na świetnej jakości papierze.

Z pomocą specjalistów w danym temacie będziemy zastanawiać się nad związanymi z nim stereotypami, ale także nad rozwiązaniami problemu. Dlatego nie mamy stałej redakcji – uważamy, że każdy temat wymaga odrobinę innego podejścia.

Jesteśmy inicjatywą niezależną – od dużych redakcji, wydawnictw czy reklamodawców. Najważniejszy jest dla nas kontakt z czytelnikami – z Wami. Wierzymy, że czasy jednostronnej relacji redakcja-czytelnik minęły.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i będziecie kibicować „Non/fiction”! Więcej informacji na temat pierwszego numeru już wkrótce!

0 comments on “Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *