Bez kategorii

Ogłaszamy konkurs „Jak widzę szkołę?”!

 

Ogłaszamy konkurs na reportaż lub esej
JAK WIDZĘ SZKOŁĘ?

 

W 5. numerze magazynu „Non/fiction”, którego tematem przewodnim jest SZKOŁA, znajdą się teksty zawodowych reportażystów, wypowiedzi praktyków, rozmowy z ekspertami. Chcielibyśmy jednak spojrzeć na szkołę również oczami samych uczniów – w końcu to oni na co dzień zanurzeni są w szkolnej rzeczywistości, mogą opowiedzieć o przygodach i problemach swojego pokolenia.

Jednym z celów Fundacji Non/fiction oraz nieregularnika jest tworzenie nowej przestrzeni dla reportażu, wspieranie młodych talentów. Tym razem chcemy dać szansę na publikację tekstu osobom uczęszczającym do szkoły, ale już sięgającym po literaturę non-fiction, filmy dokumentalne, zainteresowanym otaczającym ich światem i drugim człowiekiem.

Czekamy na oryginalne teksty reporterskie lub eseistyczne (o długości do 10 tys. znaków ze spacjami), które odpowiedzą na postawione w temacie konkursu pytanie. Nagrodą będzie publikacja na łamach magazynu oraz zestaw numerów „Non/fiction”.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń lub dodatkowych pytań na adres e-mail:

konkurs@non-fiction.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 GRUDNIA 2018.

Więcej informacji dotyczących zgłoszenia i przebiegu konkursu znajduje się w Regulaminie. Zgłoszenia powinny również zawierać skan dokumentów (formularz i zgoda rodziców) dostępnych w załączniku.

0 comments on “Ogłaszamy konkurs „Jak widzę szkołę?”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Font Resize
Contrast