Bez kategorii

Pierwszy numer „Non/fiction” już wkrótce!

Już 30 września będzie miała miejsce oficjalna premiera pierwszego numeru „Non/fiction”! Możecie znaleźć nas na targach „Niech żyje papier! 4!” w Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

Z tej okazji przygotowaliśmy również specjalne wydarzenie – debatę na temat przyszłości reportażu. Do rozmowy zaprosiliśmy: Magdalenę Budzińską – redaktor prowadzącą Wydawnictwa Czarne, Magdaleną Kicińską – reportażystkę, autorkę m.in. „Pani Stefy”, oraz Jakuba Górnickiego – założyciela platformy Outriders, która stawia na reportaż interaktywny. Spotkanie poprowadzą założycielki „Non/fiction” – Karolina Bednarz i Dorota Groyecka.

Pierwszy numer (temat przewodni: „Głód”) będzie można kupić na targach, a od początku października w wybranych księgarniach stacjonarnych. Niedługo będziemy informować Was o miejscach, w których znajdziecie „Non/fiction”.

A jeśli chcecie dostać magazyn prosto do Waszych rąk bez wychodzenia  z domu, możecie zamówić go w naszym sklepie on-line – w opisie znajdziecie również więcej szczegółów na temat tego, co znajdziecie na 132 stronach pierwszego numeru.

Zamów pierwszy numer!

0 comments on “Pierwszy numer „Non/fiction” już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *