Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Niech Żyją Dziewczyny! 2

Luty 10 @ 11:00 - 19:00

Niech Żyją Dziewczyny! 2

Po raz drugi spotykamy się w dziewczęcym gronie, żeby rozmawiać, doświadczać, szkolić się, sprzedawać, kupować i działać w dobrej sprawie.

Niech Żyją Dziewczyny! to targi.
Wśród kilkudziesięciu wystawców zgromadzimy kreatywne firmy prowadzone przez dziewczyny lub/i dla dziewczyn. Będą kosmetyki, moda, prasa, design, studia jogi, masażu, pielęgnacji i nie tylko!

Niech Żyją Dziewczyny! to dyskusje i spotkania autorskie.
Porozmawiamy o relacjach, o zbawiennym wpływie zimnego prysznica, o wychowaniu dziewcząt, o #metoo w kontekście historycznym i współczesnym. Posłuchamy o tkaninach (jak czytać odzieżowe metki) i o organizacji czasu (no właśnie! jak to robić?).

Niech Żyją Dziewczyny! to warsztaty
Jak ostatnio, zaprosimy Was do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych, rzemieślniczych i samorozwoju. Szczegóły podamy za chwilkę!

Niech Żyje Dziewczyny! to dobroczynność
Zorganizujemy strefę „beauty”, gdzie będzie można zrobić manicure, nałożyć maseczkę albo poddać się masażowi, a część dochodów przekażemy na organizację kobiecą. Na stoisku ZŻ, będziemy zbierać Wasze niezniszczone, ale niechciane już ciuchy i ciuszki Waszych dzieci, które zawieziemy potem do domu samotnej matki.

Dołączcie do nas!
Chętnych wystawców prosimy o kontakt: info@zwyklezycie.pl
Chłopactwo mile widziane!

Szczegóły

Data:
Luty 10
Czas:
11:00 - 19:00

Organizator

Zwykłe Życie
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/zwykle.zycie/

Miejsce

Państwowe Muzeum Etnograficzne
ul. Kredytowa 1
Warsaw, 00-056 PL
+ Google Map